درباره ما

شرکت تجهیزات پزشکی پارس تکنولوژی یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تجهیزات و لوازم تصویر برداری و حفاظت در برابر اشعه وهمچنین بیمارستانی ، از سال  2000, در ایران و منطقه خاورمیانه می باشد .این شرکت با رویکرد مدرن و با سرمایه گذاری در بخش R&D  ، سعی در ارائه خدمات حرفه ای و دانش بنیان  و  ارائه   کالاها و تجهیزات به روز به مشتریان خود را دارد .
اجرای پروژه های تخصصی در بیمارستانهای نمونه در حال ساخت و یا راه اندازی شده کشور از جمله بیمارستان 320تختخوابی واحد علوم و تحقیقات  ( حائز رتبه 1 کشوری در سال 90 ) و گرفتن تقدیر نامه های متعدد از مراکز  و ارگانهای مختلف ذیصلاح در کشور  جزء افتخارات این شرکت می باشد .
این شرکت عضور اتاق بازرگانی تهران بوده و تمام محصولات این شرکت توسط سازمان انرژی اتمی و ارگانها و سازمانهای ذیصلاح تست و دارای تایید می باشند .
خط مشی مدیران این شرکت ارائه بروزترین و استانداردترین کالاها و خدمات نسبت به استاندارد های روز دنیا و قرار دادن خود به عنوان یک شرکت ایرانی در سطح شرکتهای تراز اول منطقه جهت صادرات و مطرح کردن نام ایران به عنوان کشوری قدرتمند در زمینه های مختلف فناوری و دانش، در اذهان عمومی منطقه و جهان می باشد و در این راستا به موفقیت های چشم گیری نیز نائل گشته ایم .